Domácí potřeby
Drogerie
TĚŽKÉ UNAVENÉ NOHY
TĚŽKÉ UNAVENÉ NOHY
Masáž přípravkem příznivě ovlivňuje: prokrvení (oběhový systém) únavu bolest nohou pružnost cév křečové žíly namožené svaly otoky ...více
163,00
REGENERACE PO DROBNÉM PORANĚNÍ
REGENERACE PO DROBNÉM PORANĚNÍ
Příznivě ovlivňuje: zjizvenou pokožku, strije a celulitidu pokožku po drobném poranění nevyžadujícím zásah lékaře odstranění odumřelých ...více
132,00
REGENERACE PO NADMĚRNÉM SLUNĚNÍ
REGENERACE PO NADMĚRNÉM SLUNĚNÍ
Regeneruje a příznivě ovlivňuje pokožku: po nadměrném slunění po spáleninách, opařeninách a omrzlinách nevyžadujících zásah lékaře Forma: ...více
125,00
AKNÉ ČÍSTÍCÍ VODA S AHA KYSELINAMI+REPARAČNÍ GEL
AKNÉ ČÍSTÍCÍ VODA S AHA KYSELINAMI+REPARAČNÍ GEL
AKNÉ ČÍSTÍCÍ VODA S AHA KYSELINAMI zklidňuje a čistí pleť upravuje rovnováhu mastnoty a vlhkosti pokožky odstraňuje odumřelé buňky, ...více
238,00
PÉČE O PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU
PÉČE O PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU
Regeneruje a zklidňuje při: svědění, místním podráždění zarudnutí pokožky, vyrážce, kopřivce hmyzím bodnutí, svědění při dětských nemocech ...více
128,00

TĚŽKÉ UNAVENÉ NOHY ALOE VERA

Kód zboží 018ALOE
Kód výrobce 018ALOE
Výrobce ALOETROX
Dostupnost skladem
Cena 163,00
Popis produktu

Fotogalerie

Související výrobek

Ke stažení

Zařazení produktu

TĚŽKÉ UNAVENÉ NOHY

Masáž přípravkem příznivě ovlivňuje:
prokrvení (oběhový systém)
únavu
bolest nohou
pružnost cév
křečové žíly
namožené svaly
otoky
Forma: gel
Obsah: 100 ml

 

Masáž gelovým přípravkem celkově regeneruje a příznivě ovlivňuje pocit těžkých unavených nebo studených nohou, pomáhá při mravenčení a otocích, osvěžuje svaly po větší námaze, snižuje pocit únavy, podporuje oběhový systém a prokrvení tkání, pomáhá pružnosti cév, stavu při křečových žilách a odstranit žilní nedostatečnost.


Použití: Gel naneste na čistou a suchou pokožku a postupným vmasírováním ošetřete větší plochu. Slabě žlutě zbarvené účinné látky nechte vstřebat. Poté ošetření dle možností opakujte.

Aktivní látky:
Aloe vera (obsah 77 %) – gelová šťáva sukulentní rostliny obsahuje aminokyseliny, minerály, vitamíny a mnohé aktivní látky, které mírní bolest, zlepšují poúrazové stavy, zklidňují a regenerují pokožku při svědění, alergii, spálení, vyhlazují vrásky, hojí poranění. Látka lignin podporuje schopnost pronikat ostatním látkám snadněji pokožkou.
Troxerutin – upravený přírodní rutin žluté barvy ze skupiny rostlinných glykosidů, který je obsažen v mnohých rostlinách. Zlepšuje krevní oběh, pružnost cév, prokrvení, hojení různých úrazů, snižuje bolest nohou. Zrychluje proces tvorby nových buněk a regeneraci pokožky po spálení, opaření, omrznutí a drobném poranění.
Kaštan (Aesculus hippocastanum) - zvyšuje odolnost vlásečnic, současně působí protizánětlivě a také proti otokům, je prostředkem proti žilní nedostatečnosti, pomáhá při křečových žilách.
Listnatec pichlavý (Ruscus aculeatus) - stahuje cévy a ovlivňuje lymfatický systém, působí při cévní nedostatečnosti, jejímž důsledkem jsou křečové žíly a pocity těžkých nohou.
Paprika (Capsicum) - působí jako tišící prostředek a proti křečím, prokrvuje tkáně a tím pomáhá dostupnosti ostatních účinných látek.
Pupečníkovec asijský (Centella asiatica) - pomáhá v případě cévní a lymfatické nedostatečnosti a krevnímu oběhu, odstraňuje pocity těžkých a studených nohou, pomáhá při křečových žilách.
Vilín virginský (Hamamelis virginiana) - zvyšuje odolnost cév a usnadňuje průchodnost kapilár, odstraňuje cévní nedostatečnosti doprovázenou pocitem těžkých nohou.
Isopropylmyristát - zvyšuje penetraci účinných látek kůží.

Nacházíte se v detailu produktu TĚŽKÉ UNAVENÉ NOHY výrobce ALOETROX na stránkách Čistící prostředky www.neo-obchod.cz

Chcete-li zobrazit i další produkty z kategorie cz > ALOE VERA - LÉČIVÁ KOSMETIKA, klikněte prosím na tento odkaz. Nacházíte se v detailu produktu TĚŽKÉ UNAVENÉ NOHY výrobce ALOETROX na stránkách Čistící prostředky www.neo-obchod.cz

Chcete-li zobrazit i další produkty z kategorie cz > KOSMETIKA > péče o tělo a pleť, klikněte prosím na tento odkaz.